top of page
1684319503899.jpg

20,30,40,50,60,70% slevy na vše

objednejte si zpestření na dopolední kafíčko, odpolední párty, večerní sedánek 💋 Amálčina Parádní Truhla 💋

AKTUÁLNĚ
sablona_NOVA_3 editOK.png

Chtěla bych se vám představit.

Oblékám na párty, na focení i jen tak parádnice i parádníky.
Amálka ve mně přechovává módní doplňky i oblečky nejen pro drag queens, hoodovské kapuce, rukavičky, rukávce, nátepníky, zkrátka extravagantní kousky, které byste těžko hledali ve svém šatníku.

Jsem stvořena pro kouzelné proměny.

Dojedu za vámi !

AMÁLČINA PARÁDNÍ TRUHLA

PROFIL
GALERIE
REFERENCE

NAPSALA KATEŘINA TSCHORNOVÁ

Amálčina Parádní Truhla se poprvé otevřela na jaře 2014 na oslavě pátých narozenin. Holčičky v ní našly šaty a šperky jako pro princeznu. Z těch šatiček už všechny vyrostly, ale touha být princeznou zůstala. Amálčina truhla myslí na ty, co se chystají na ples, na ty, které půjdou deštěm a bouří přes hory a doly vysvobodit svého prince, na ty, které už ho našly a připravují vdavky i na ty, jež se jako princezny chtějí cítit jen občas. V truhle najdou variabilní oděvní doplňky, které dokáží jedním tahem proměnit všední ve sváteční, šedivé ve výrazné, šíleně smutné ve veselé a pyšné v laskavé. A skrýt zlatou hvězdu před nechtěným nápadníkem. V návrzích kapucí, kožených šátků, návleků na ruce, ale i diářů, nebo kaligrafického pexesa vychází Amálka ze své letité grafické praxe a snění. Do truhly skládá věci, které se snadno vejdou i do kabelky a princezna (malá i velká) je může mít po ruce vždy, když se ochladí, zafouká nebo se blíží ten na bílém koni. Nebo jen tak. Jako klíč k radosti z proměny a proměnlivosti života. Muži si v truhle vyberou nejen pro své princezny. I pro ně truhla vydává své poklady. Kapuce proti chladu, šátky pro parádu.

POSTŘEH MUŽE

Za účelem psaní tohoto článku jsem se dostal do velice barevného bytu, z něhož třetinu tvoří šatna. Brzy jsem pochopil, že pro Amálku bylo nasnadě začít s tímto artiklem podnikat. Co vznikne ze spojení ostřílené grafičky, módního maniaka a dlouholeté fotografky s neotřelým obrazovým pohledem?

Amálčina parádní truhla

Zážitková mobilní krásnotéka, jež jezdí za svými parádnicemi domů. Můžete se spolehnout, že čas, který spolu strávíte, bude inspirující a ještě na něj díky vzniknuvším fotografiím nezapomenete. Jde o to, že kromě Truhly plné "všech těch věcí" k vám přijede žena, která ví, co dělá. Spoustu toho viděla, svérázně nakombinovala, doplnila a pokud si nejste jisté, trefí co vám sluší. Už záleží na vás, jestli si ji pozvete na narozeninovou oslavu své dcery a jejích kamarádek /protože takový dárek ještě nedostala/, anebo jako inspiraci pro sebe. Dovedu si představit, že na mejdanu bylo dost veselo.

Typ takové služby spojené s módním zážitkem i focením mi přijde veskrze zábavný. Zvlášť když přijede ke mně domů a o nic se nemusím starat. Škoda, že není nic takového pro muže.

PS: když si Amálka přečetla poslední větu této minirecenze, povídá: "Jak není pro muže? Podívej se na akci Pusy mužům!"

ROZHOVOR S OSARO: DVOJÍ ZDOBENÍ

 

Setkaly jsme se u lahve korejské..

 

Co je podle Tebe Amálčina Parádní Truhla?

Je to hra na přirozenost.

 

Jak to myslíš?

Smysl pro krásno je přirozený každému a ne každý dokáže svou přirozenost najít. Krásno hledáme většinou kolem sebe a přitom vychází z každého. Největší bohatství má každý v sobě.

 

To APT umí najít?

Umí, pro tohle byla stvořena. Protože je plná inspirace.

 

Hodí se APT více dětem nebo dospělým?

Dětem rozvíjí a uchovává jejich přirozenost a dospělým pomáhá ztracený dětský svět znovu objevit. Prostě si zablbnout.

 

Nejsi fintilka, přesto jsi se vyfotit nechala, proč?

Je pravda, že jsem mimo cílovou skupinu, ale fascinovalo mě estetično, výjimečnost zpracování fotografie. Myslím si, že větišna lidí si nedokáže představit, že se sami sobě na fotografii budou líbit. Ale rekvizity z Truhly navodí atmosféru hry, začnou se zdobit a přestanou vnímat objektiv. Ten zachytí super záběry a přijde na druhé zdobení - výtvarné zpracování fotografie.

RECENZE MAMINKY

APT k nám přišla na oslavu sedmých narozenin našich dvojčat. Zatím jsme žádnou podobnou akci na oslavu dcer nepořádali. Dvojčata i jejich kamarádky se po chvilce ostychu proměnily v modelky a bez známek studu se nechaly fotit, měnily oblečeni a předváděly se mezi sebou. Doba, kterou jsme s strávili s APT uběhla mrknutím oka a po nevšedním zážitku nám zbyly krásné a originální fotky, které stále ukazujeme příbuzným a známým. Z každé malé modelky se díky APT stala malá parádnice, která se fotoaparátu nebojí a dokáže se před něj postavit i s našpulenými rtíky :)

bottom of page