©2019 by andreafantova.cz

+420 737 617 923

O MNĚ

A Passion for Fashion


V roce 2009 jsem coby grafička byla odejita z posledních ze čtyř pražských novin, kterými jsem za 15 let prošla.

V roce 2011 se mi narodila dcera. Dobrodružství sebepoznání začalo a dítě mne totálně katapultovalo do tvůrčích výšin... V roce 2014 světlo světa spatřilo mé druhé dítě: AMÁLČINA PARÁDNÍ TRUHLA. Kamarádka chystala oslavu narozenin dcery a jejích devíti kamarádek. Domlouváme se, že na párty přijede i Truhla plná překvapení. Jsem sběratelkou zvláštních, jiných oděvů a nejvíc doplňků. Vznikají první skvělé fotky, peří lítá doslova po celé zahradě. Po dobu několika let jsem lovila své malé i velké modelky a lákala je. Vznikaly nezapomenutelné momenty, OBRAZY ŽEN. Napadla mě myšlenka, jak by mohli pánové potěšit své ženy a zároveň ženy své muže. Propojit se akcí: PUSY MUŽŮM. Nabádám ženy, aby posílaly pusy mužům. Vymyslíme koncept, co by žena chtěla milému vzkázat a jak při tom vypadat a vše se zaznamená. V pravou chvíli muž dostane darem na tričku ženin portrét se vzkazem pro něj. Soudím, že pokud žena nebaví svého muže, může se jít taky bavit jinam. Bavme své muže, protože jsou Bohové. A pokud opravdu jsou, my ženy jsme jejich Bohyně.

V roce 2016 jsem absolvovala MAKE-UP KURZ. Měla jsem nutkavou touhu něčeho se zúčastnit a vyhrát.


Píšu deníky už mnoho let, ale v polovině roku 2016 jsem cítila mus navrhnout si vlastní. Chtěla jsem vytvořit dílo! DIÁŘ v luxusním balení. Když už píšu, tak ať to má úroveň. Vize, že po mě něco zbyde pro generace budoucí mi stále udržuje vůli, kázeň a paměť /píšu retrospektivně/. Považuji psaní za blahodárné, terapeutické a magické. Někdy mi připadá, že okolí se snaží ukázat v tom lepším světle, když ví, že stále cosi zaznamenávám. To je tajemství.

V roce 2017 jsem pro školku, kterou dítě navštěvovalo posledním rokem navrhla a realizovala kostýmy pro Mikuláše, Anděla a Čerta. Roky předtím jsem tuto tradici řešila půjčováním kostýmů. Stejně ale bylo nutné vše pečlivě doladit do posledního peříčka. Došlo mi, že by bylo praktické kostýmy pro školky vyrábět a nazvala jsem to PROGRAM: MIKULÁŠ – KOSTÝMY DO ŠKOLKY. Proč je pro dospělé tak těžké si hrát, když děti nás hraním donekonečna okouzlují? Chci děti okouzlovat taky, dokud budou chtít. Zařadilo mne to do kolonky návrháře. Vyzkoušela jsem, jak ušitý nebo doupravený oděv na míru perfektně sedí. Jak již okoukané šaty je možné dozdobit, něčím ozvláštnit a na ramínku rázem visí model. Jak nemusíme pravidelně odnášet do kontejnerů „vlastně ještě dobrý hadry, jen vyšlý z módy“. Zrodila se nová značka: ANDREAFANTOVA.CZ. Oděvy předělávám, vylepšuji i navrhuji nové a nedám dopustit na své milované doplňky. Nemám klasický e-shop, raději se potkám osobně a ukážu, co mám v nabídce naživo. Ozývat se je ideální přes e-mail. Odpovím.